نگارش پایان نامه دکتری | نگارش رساله دکتری | نگارش پایان نامه دکترا | نگارش رساله دکترا | بهترین موسسه ۰۹۳۵۴۵۳۶۰۷۰ تلفن تماس.ایران – تهران – درختی ۰۹۳۵۴۵۳۶۰۷۰ tezarshad.ir

ما را دنبال کنید:

تماس با ما! 09184885900

انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک

انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک

مشاوره انجام پایان‌نامه و پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک
مهندسی مکانیک یکی از رشته‌های جامع، گسترده و پرتنوع دانشگاهی است که گرایش‌های مختلفی در مقطع کارشناسی دارد؛ مانند مکانیک در ساخت و تولید، مکانیک در طراحی جامدات، مکانیک در حرارت و سیالات، مکانیک خودرو و همچنین تاسیسات حرارتی و برودتی. گرایش‌های مهندسی مکانیک در دوره کارشناسی ارشد و دکتری شامل طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، ساخت و تولید، مهندسی پزشکی-بیومکانیک، سیستم محرکه خودرو، سیستم‌های تعلیق ترمز و فرمان، سازه بدنه خودرو، انرژی و محیط زیست، مهندسی هسته‌ای، مهندسی دریا و نیز مکاترونیک می‌شود. این رشته از دوره انقلاب صنعتی اروپا شناخته شد و از سال 1336 در دانشگاه‌های ایران تدریس می‌شود که البته در آغاز این رشته با مهندسی برق یکی بود و به نام رشته الکترومکانیک شناخته می‌شد. با توجه به گسترده بودن این رشته و گرایش‌های آن، انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک بسیار سخت و زمان‌بر است؛ کاری که از همان روزهای آغازین تحصیل در این رشته، فکر دانشجویانش را مشغول به خود می‌کند و بسیار مهم است.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان‌نامه به ما کمک می‌کند؟
انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک بسیار دشوار است و همان‌طور که می‌دانیم نگارش آن قواعد و اصولی دارد که اگر رعایت نشود و دانشجو مسیر اشتباهی را طی کند، در صرف زمان، هزینه و انرژی ضرر بسیاری خواهد کرد و منطقی‌ترین کار، کمک گرفتن از متخصصان و استادان باتجربه است.

چرا مشاوره پایان‌نامه مهندسی مکانیک ریسرچ یار را انتخاب کنیم؟
یکی از مشکلات دانشجویان این است که معمولا استادان دانشگاه به دلیل مشغله کاری همیشه در دسترس نیستند و فرصت کافی ندارند. بنابراین خوب است از مشاوره موسسات معتبر برای سهولت انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک استفاده کرد و موسسه ریسرچ یار یکی از باسابقه‌ترین و معتبرترین موسسات از میان مشاوران فعال در این رشته و گرایش‌های آن است.

محققان و پژوهشگران باتجربه

موسسه ریسرچ یار برای مشاوره انجام پایان‌نامه بسیاری از رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی از جمله انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک افتخار همکاری با تعداد بسیاری از مشاوران، استادان و کارشناسان باتجربه و حرفه‌ای را دارد و آماده خدمت‌رسانی و مساعدت به همه دانشجویان و پژوهشگران است و خوشبختانه طی سال‌های متمادی مشاوره، رضایت دانشجویان رشته‌های مختلف تحصیلی را فراهم آورده است.

سرعت عمل و دقت

از نکات بسیار مثبت و کاربردی مشورت گرفتن افزایش سرعت عمل و دقت دانشجویان است. کارشناسان ریسرچ یار با رعایت این اصل مهم که سرعت عمل نباید بر کیفیت نوشتن پایان‌نامه تاثیر منفی بگذارد و بر اساس تجربیات ارزشمندشان، همواره دقت و ریزبینی را به دانشجویان متذکر می‌شوند و به همه جزییات و نکات توجه دارند.

آینده تحصیلی و شغلی

بدیهی است که انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک با کیفیت خوب و امتیاز بالا به نوعی تضمین‌کننده آینده تحصیلی و شغلی پژوهشگران و مولفان آن است. فارغ‌التحصیلان این رشته کاربردی می‌توانند در صنایع مختلفی مشغول به کار شوند؛ مانند صنایع خودروسازی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی، دفاعی، شرکت‌های انتقال و تصفیه آب، کارخانجات صنعتی، شرکت‌های رباتیک، پژوهشکده‌های فضایی و بسیاری مشاغل دیگر. بنابراین مشورت گرفتن از کارشناسان متخصص امری ضروری است.خدمات مشاوره انجام پایان نامه کامپیوتر در موسسه ریسرچ یار
· مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی

· مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی

· مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی

· چاپ کتاب

· ترجمه مقالات به انگلیسی

· مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی

· مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی

· مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری

· مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسیروال انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک

برای انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک با هر گرایشی باید اصولی را رعایت کنیم که در اینجا به‌ طور اجمالی به آن‌ها می‌پردازیم:

انتخاب موضوع
انتخاب موضوع انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک بسته به گرایش تحصیلی و همچنین با در نظر گرفتن علایق و توانمندی‌های دانشجو نخستین و البته مهمترین مرحله است. لازم است دانشجو ابتدا به بررسی موضوعات مختلف و مطالعه اجمالی پایان‌نامه‌های گذشته بپردازند تا بتواند از بین انبوهی از موضوعات این رشته گسترده، موضوعی جذاب و جدید را انتخاب کند. پیشنهاد می‌کنیم با شرکت در جلسات دفاع دانشجویان دیگر این رشته، هم با فضای این جلسات آشنا شوید و هم به گسترش زاویه دید خود کمک کنید؛ مطمئن باشید این کار به تولد ایده‌های جدید در ذهن شما منجر خواهد شد. توجه کنید که با انتخاب درست موضوع پایان‌نامه از اتلاف وقت و دوباره‌کاری جلوگیری می‌شود، پس باید این مرحله را بسیار جدی گرفت.

اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه
نکته مهمی که شاید دغدغه بسیاری از دانشجویان باشد، تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه‌شان است که البته این مساله به‌سادگی قابل حل است؛ چراکه برای چک کردن آن، روشی سهل و مطمئن وجود دارد: مراجعه به وبسایت ایرانداک. دانشجویان پس از آشنایی با نحوه جستجوی پایان‌نامه در وبسایت ایرانداک به‌راحتی می‌توانند متوجه شوند که موضوع آن‌ها تکراری است یا خیر.

نوشتن پروپوزال مهندسی مکانیک
نوشتن پروپوزال مهندسی مکانیک در مرحله دوم قرار دارد و بسیار حساس و مهم است، زیرا نوشتن پروپوزالی که به تایید هیات داوران برسد، مستلزم دقت و همه‌جانبه‌نگری نویسنده محتواست و بدیهی است نیازمند اشراف کامل بر اصول پروپوزال‌نویسی است. برای انجام این کار مشاوره با کارشناسان موسسه ریسرچ یار کمک شایانی است تا با مشاورت کارشناسان متخصص و زبده این موسسه علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و انرژی، کیفیت کار ارتقا یابد. گفتنی است در این سایت درباره نوشتن پروپوزال و نکات ضروری و مهم در انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک مطالب مفیدی وجود دارد که مطالعه آن‌ها مفید است.

فصل‌بندی پایان‌نامه
قوانین چگونگی فصل‌بندی پایان‌نامه در هر دانشگاه متفاوت است و اغلب دانشگاه‌ها قواعد خاصی برای دانشجویان خود وضع می‌کنند که البته در کلیات یکسان هستند، اما در جزییات با هم تفاوت دارند. بنابراین دانشجویان پیش از انجام پایان‌نامه، لازم است این دستورالعمل‌ها را به دقت بررسی و مطالعه کنند.

مقدمه

انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک مانند سایر پایان‌نامه‌ها با نوشتن مقدمه‌ای جذاب آغاز می‌شود؛ مطالبی درباره کلیات طرح و دلایل دانشجو برای پرداختن به آن طرح پژوهشی، که نوع نگارش این بخش در جلب نظر خوانندگان و به‌ویژه هیات داوران دانشگاه نقش مهمی دارد.

پیشینه تحقیق

بررسی آثار گذشته و مطالعه پایان‌نامه‌های پیشین جزء کارهای مقدماتی دانشجویان برای انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک است. در فصل دوم، توضیح این موضوع و بررسی تحقیقات انجام‌شده و نتایج آن‌ها به روند پژوهش و درک علت انتخاب موضوع پایان‌نامه کمک بسیاری می‌کند.

روش تحقیق

فصل سوم پایان‌نامه معمولا به توضیح درباره روش تحقیق انجام‌شده اختصاص می‌یابد و دانشجو باید به طور دقیق و جامع همه جزئیات روش انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک را توضیح دهد. این بخش می‌تواند شامل شرح داده‌های مورد استفاده دانشجو، مکانیسم‌ها، فرمول‌ها، آمارها، نرم‌افزارهای مورد استفاده در تحقیق و سایر ابزارهای لازم باشد. برای انجام پایان‌نامه مهندسی مکانیک نرم‌افزارهای بسیاری در بازار وجود دارد که به محققان کمک می‌کند. در نهایت، تهیه یک پاورپوینت کامل و گویا در ارائه بهتر توضیحات دانشجو بسیار موثر است.

نتایج

معمولا در فصل چهارم پایان‌نامه نتایج تحقیق ارائه می‌شود. در این بخش شرح دقیق آمارها مهم است و به تجزیه و تحلیل نتایج پایان‌نامه کمک می‌کند. خوب است در این بخش، ابتدا مساله را به طور خلاصه بیان کنیم، سپس مکانیسم پیشنهادی‌مان و نتایج حاصل از آن را شرح دهیم.

بحث و پیشنهادها

در فصل پنجم پایان‌نامه جمع‌بندی نهایی بیان می‌شود. بهتر است در این بخش دانشجویان به مقایسه نتیجه تحقیقات خود با سایر راهکارها و نیز مزیت‌های احتمالی آن و همچنین ذکر نکاتی بپردازند که بتواند راهنمای سایر پژوهشگران و دانشجویان مهندسی مکانیک باشد.

جلسه دفاع از پایان‌نامه
در نهایت آن‌چه نتیجه همه تلاش‌ها و مطالعات مفصل دانشجویان مهندسی مکانیک را نشان خواهد داد، جلسه دفاع از پایان‌نامه است. در واقع جلسه دفاع از پایان‌نامه فرصتی است برای دانشجو تا از زحمات چندین ماهه برای نگارش پژوهش خود و یافته‌های جدیدش بگوید و هیات داوران و حضار را قانع کند که تحقیقاتش علمی، جامع، سودمند و کاربردی است. او باید بتواند به سوالات داوران و سایر دانشجویان پاسخ دهد و آن‌ها را به طور کاملا علمی قانع کند.آماده کردن فایل پاورپوینت جذاب و گویا برای ارائه بهتر و قابل فهم‌تر در جلسه دفاع بسیار مهم است. خوب است برای توجه مخاطبان از متن‌های کوتاه در فایل استفاده شود و توضیحات دانشجو تکمیل‌کننده متن‌ها باشد. استفاده از جداول آماری و تصاویر مرتبط نیز تاثیر مثبتی دارد و به دانشجو کمک می‌کند. 

امروز در ریسرچ یار با شما هستیم / در صورت نیاز به مشاوره در زمینه روش نوشتن پایان نامه دکتری با ما در ارتباط باشید.

09354536070

09184885900

ریسرچیار 09184885900
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

error: Content is protected !!