نگارش پایان نامه دکتری | نگارش رساله دکتری | نگارش پایان نامه دکترا | نگارش رساله دکترا | بهترین موسسه ۰۹۳۵۴۵۳۶۰۷۰ تلفن تماس.ایران – تهران – درختی ۰۹۳۵۴۵۳۶۰۷۰ tezarshad.ir

ما را دنبال کنید:

تماس با ما! 09184885900

انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه اقتصاد | در صورت نیاز به مشاوره در زمینه روش نوشتن پایان نامه دکتری با ما در ارتباط باشید...............................

انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه اقتصاد :

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد آخرین مرحله یک دوره تحصیلات دانشگاهی است که نگارش باکیفیت آن اهمیت به‌سزایی دارد. انجام پایان‌نامه اقتصاد حرفه‌ای و کاربردی نشان‌دهنده سطح دانش و آگاهی دانشجو و میزان تسلط و مهارت وی در تجزیه و تحلیل موضوعات علمی در رشته اقتصاد است. بدیهی است برای دستیابی به این منظور، مطالعه همه‌جانبه و جامع پیرامون موضوع پایان‌نامه و البته داشتن پشتکار و استفاده از تجارب استادان و مشاوران متخصص لازم و ضروری است.

اقتصاد در مقطع کارشناسی ارشد به گرایش علوم اقتصادی شامل زیرگرایش‌های توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی، برنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی، اقتصاد انرژی، اقتصاد و تجارت الکترونیک، اقتصاد نظری و…، گرایش اقتصاد نفت و گاز با زیرگرایش‌های تجارت نفت و گاز، نهادها و سیاست‌های بین‌الملل در نفت و گاز و… و گرایش اقتصاد کشاورزی با زیرگرایش‌های سیاست و توسعه کشاورزی، اقتصاد تولید و مدیریت واحدهای کشاورزی و… تقسیم می‌شود. همچنین اقتصاد در دوره دکتری شامل گرایش‌های اقتصاد (اقتصاد سلامت)، حسابداری، مدیریت قراردادهای بین‌المللی نفت و گاز، اقتصاد نفت و گاز (بازارها و مالیه نفت و گاز و نیز حقوق و قراردادهای نفت و گاز) و علوم اقتصادی (اقتصاد بیمه، اقتصادسنجی، اقتصاد پولی، توسعه اقتصادی و…) می‌شود.

 

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه به ما کمک می‌کند؟

همان‌طور که می‌دانید، انجام پایان نامه جامع، جذاب و قوی بسیار سخت و زمان‌بر است. از طرفی، اقتصاد از رشته‌های پرطرفداری است که امروزه بازار کار گسترده و بسیار پررونقی دارد؛ چراکه یک اقتصاددان زبده با قدرت تحلیل و ذهن فعالش می‌تواند با ارائه راهکارهای کارآمد و جدید در حل مشکلات اقتصادی جامعه بسیار اثرگذار باشد. با توجه به رقبای قوی و پرتعداد در بازار کار این رشته پویا و محبوب و تاثیر انجام پایان‌نامه اقتصاد در آینده شغلی دانشجویان، لازم است برای اطمینان از موفقیت تلاشی مضاعف داشت و بهتر است در این مسیر و برای نگارش پایان نامه از تجارب مشاوران حرفه‌ای و استادان متخصص این رشته استفاده کرد.

 

چرا مشاوره پایان نامه اقتصاد ریسرچ یار را انتخاب کنیم؟

مشاوره گرفتن از استادان و متخصصان مجرب در موفقیت دانشجویان برای انجام پایان‌نامه اقتصاد موثر است و احتمال این‌که استادان دانشگاه به طور دائم و شبانه‌روزی در دسترس باشند، کم است، زیرا اغلب مشغله امور آموزشی و تحقیقاتی بسیاری دارند و فرصت کافی ندارند، اما موسسه ریسرچ یار با همکاری بهترین مشاوران رشته اقتصاد و گرایش‌های آن همراه دائمی دانشجویان تا رسیدن به نتیجه مطلوب و کسب نمره عالی در جلسه دفاع آن‌هاست و این خلا را با بهترین و جامع‌ترین خدمات پر کرده است.

 

محققان و پژوهشگران باتجربه

موسسه ریسرچ یار سال‌هاست با کمک مشاوران متخصص و پژوهشگران و استادان باتجربه و مسئولیت‌پذیر مشتاقانه آماده ارائه مشاوره و کمک به دانشجویان در تمام مراحل انجام پایان‌نامه اقتصاد است و با دقت و متعهدانه همراه و همگام شماست.

 

سرعت عمل و دقت

تحویل به‌موقع پایان‌نامه بستگی به سرعت عمل دانشجو دارد، اما مشاوران ریسرچ یار با تکیه بر تجربیات ارزشمندشان  و با برنامه زمان‌بندی دقیق همواره به این نکته توجه ویژه دارند. استادان خبره ریسرچ یار برای حفظ کیفیت پایان‌نامه  فاکتور سرعت عمل را با دقت، ریزبینی و نکته‌سنجی توام می‌کنند تا خطا و دوباره‌کاری اتفاق نیفتد.

 

آینده تحصیلی و شغلی

انجام پایان نامه اقتصاد باکیفیت و جامع در کسب نمره عالی موثر است و به تبع آن در تضمین آینده شغلی افراد اثر مثبت می‌گذارد، به‌ویژه در سازمان‌های بزرگ و شرکت‌های دولتی مانند بخش‌های مختلف وزارت اقتصاد، وزارت صنایع، بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه، گمرک، سازمان بورس، مرکز آمار و…

یادآوری می‌کنیم که نگارش پایان‌نامه قوی به استخراج و چاپ مقاله ISI نیز بسیار کمک خواهد کرد.

 

روال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد

برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد ملزم به رعایت اصول و دستورالعمل‌های استانداردی هستیم و مراحلی باید طی شود تا نتیجه کار رضایت‌بخش و کامل باشد. ما در این قسمت روال کار را به طور اجمالی توضیح می‌دهیم.

 

انتخاب موضوع

انتخاب موضوع نخستین گام در انجام پایان‌نامه اقتصاد است. دانشجویان باید با دقت و حوصله موضوعات پایان‌نامه‌های اقتصاد پیشین را کاملا بررسی و به طور دقیق ارزیابی کنند و بر اساس علاقه و توانمندی‌های‌شان موضوعی مناسب را انتخاب کنند. علاقه داشتن به موضوع در امنیت روانی و آرامش دانشجویان اقتصاد بسیار مهم و اثرگذار است. همچنین دانشجویان باید موضوعی را انتخاب کنند که جدید و به‌روز، جذاب و کاربردی باشد. گفتنی است شرکت در جلسات دفاع دانشجویان دیگر رشته اقتصاد نیز به ایده‌پردازی و خلاقیت دانشجویان کمک می‌کند و آن‌ها را با زاویه دید استادان دانشگاه آشنا می‌کند.

نکته مهم دیگر این است که موضوع پایان‌نامه نباید تکراری باشد. برای آگاهی از این مسئله پس از آشنایی با نحوه جستجوی پایان نامه در وبسایت ایرانداک به‌راحتی در وبسایت ایرانداک موضوعات را جستجو کنید و از جدید بودن موضوع مورد نظرتان مطمئن شوید.

ده نکته ضروری برای انتخاب موضوع پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری

 

نوشتن پروپوزال اقتصاد

مرحله بعدی پس از انتخاب موضوع پایان‌نامه یا رساله، نوشتن پروپوزال است. ابتدا اصول و قوانین پروپوزال‌نویسی را بیاموزید و نکات کلیدی و مهم آن را یاد بگیرید، سپس شروع به نگارش پروپوزال‌تان کنید. برای نگارش پروپوزال قوی و استاندارد بهتر است با کارشناسان و مشاوران موسسه ریسرچ یار مشورت کنید تا زودتر بتوانید تاییدیه دانشگاه را بگیرید و نوشتن پایان‌نامه‌تان را آغاز کنید.فصل‌بندی پایان نامه

محتوای اصلی پایان نامه باید بر اساس اصول کلی تعریف‌شده و قوانین دانشگاه محل تحصیل دانشجو فصل‌بندی شود؛ پس دانشجویان پیش از آغاز این مرحله باید شیوه‌نامه‌ها و قواعد وضع‌شده دانشگاه‌شان را با دقت مطالعه کنند. فصول پایان‌نامه به شکل کلی عبارت‌اند از: مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، نتایج، و بحث و پیشنهادها.

 

جلسه دفاع از پایان نامه

غول مرحله آخر، برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه اقتصاد است؛ مرحله‌ای حساس و مهم که فرصتی است برای دانشجو تا از دستاوردها و نتایج ماه‌ها مطالعه و پژوهش سخت و مستمرش دفاع کند و با تسلط و اعتمادبه‌نفس به سوالات داوران و استادان و سایر حضار در جلسه دفاع پاسخ دهد و با ارائه مدارک و مستندات معتبر در پاسخ‌هایش آن‌ها را به طور کاملا علمی قانع کند.

 

امروز در ریسرچ یار با شما هستیم / در صورت نیاز به مشاوره در زمینه روش نوشتن پایان نامه دکتری با ما در ارتباط باشید.

09354536070

09184885900
 

ریسرچیار 09184885900
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

error: Content is protected !!