نگارش پایان نامه دکتری | نگارش رساله دکتری | نگارش پایان نامه دکترا | نگارش رساله دکترا | بهترین موسسه ۰۹۳۵۴۵۳۶۰۷۰ تلفن تماس.ایران – تهران – درختی ۰۹۳۵۴۵۳۶۰۷۰ tezarshad.ir

ما را دنبال کنید:

تماس با ما! 09184885900

انجام پایان نامه مشاوره

انجام پایان نامه مشاوره

انجام پایان نامه مشاوره

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مشاوره

رشته مشاوره از رشته‌های دانشگاهی است که دروس آن با گرایش‌های رشته روان‌شناسی مشابهت بسیاری دارد، چون هر دو رشته مباحث علوم روان‌شناختی را بررسی و مطالعه می‌کند، اما در مشاوره هدف اصلی عبور از بحران و به طور کلی پیشگیری از بروز مشکلات روحی و روانی است و روان‌شناسی با آسیب‌شناسی و مطالعه اختلالات روانی به درمان بیماران کمک می‌کند و در برخی دروس تفاوت دارند. مشاوره در مقطع کارشناسی ارشد گرایش‌های متفاوتی دارد؛ مانند مشاوره خانواده، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی و مشاوره توانبخشی. همچنین تحصیل در این رشته در مقطع دکتری امکان‌پذیر است. با توجه به گستردگی و پیچیدگی مباحث این علم قطعا در مطالعات و پژوهش‌های این رشته و نیز انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری مشاوره مسائل مختلف و ظرافت‌های خاصی وجود دارد، بنابراین راهنمایی و مشاوره استادان در مسیر تحقیقات و انجام پایان نامه بسیار مفید و موثر است.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه به ما کمک می‌کند؟
انجام پایان نامه مشاوره قوی و باکیفیت بسیار سخت و زمان‌بر است و بدون راهنمایی و مشاوره استادان این رشته نیز سخت‌تر خواهد شد، زیرا رشته مشاوره همه جنبه‌های زندگی را شامل می‌شود و مباحث گسترده و گوناگونی را در بر می‌گیرد، از این‌رو لازم است از مشورت و همفکری متخصصان این رشته برای نوشتن پایان نامه استفاده کرد و به همه نکاتی که آنان متذکر می‌شوند، با دقت و به طور کامل پرداخت.

چرا مشاوره موسسه ریسرچ یار را انتخاب کنیم؟
انتخاب مشاور متخصص در هر کاری تضمین‌کننده ارتقای کیفیت آن است. بر همین اساس موسسه معتبر ریسرچ یار از استادان مجرب و کاربلد در تشکیل تیمی حرفه‌ای استفاده کرده و همواره آماده ارائه خدمات جامع مشاوره به دانشجویان برای انجام پایان نامه مشاوره است.

محققان و پژوهشگران باتجربه

موسسه ریسرچ یار در جامعه علمی و بین دانشجویان سال‌های گذشته کاملا مشهور و خوشنام است، زیرا در حوزه مشاوره، استادان همکار در موسسه ما سوابق درخشانی دارند و سال‌هاست با تلاش و مسئولیت‌پذیری دلسوزانه در همه مراحل انجام پایان نامه مشاوره همراه و همگام دانشجویان هستند.

سرعت عمل و دقت

مشاوران ریسرچ یار با برنامه زمان‌بندی دقیق بر اساس تاریخ جلسه دفاع به دانشجویان کمک می‌کنند که هم بر سرعت عمل آنان افزوده شود تا به‌موقع پایان‌نامه‌شان را تحویل دانشگاه دهند و هم با استفاده از تجربیات ارزشمندشان بر دقت دانشجویان می‌افزایند تا هیچ نکته و ابهامی در مسیر تحقیقات‌شان باقی نماند.

آینده تحصیلی و شغلی

تضمین آینده تحصیلی و شغلی از اهداف اصلی دانشجویان است و ارائه پایان نامه خوب و کسب نمره عالی در مسیر پیشرفت آن‌ها نقش مهمی دارد. همچنین دانشجویان می‌توانند با استخراج مقاله‌ای خوب از پایان‌نامه‌شان و چاپ آن در مجلات ISI در دانشگاه‌های بزرگ راحت‌تر پذیرفته شوند.

روال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مشاوره

در مسیر انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مشاوره روندی مشخص وجود دارد که به ترتیب و با در نظر گرفتن اصول و قواعدش باید طی شود که به‌ طور کلی به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

انتخاب موضوع
برای انجام پایان نامه مشاوره باید موضوعی انتخاب کنیم که جدید و جذاب باشد، کاربردی باشد و به حل مشکلی در جامعه کمک کند و مهمتر از همه باید مورد علاقه دانشجو باشد؛ بنابراین دانشجویان لازم است با دقت به مطالعه موضوعات پایان نامه‌های مشاوره نوشته‌شده بپردازند و موضوعی جدید را بیابند. همچنین خوب است برای آشنایی با دیدگاه استادان و خلق ایده‌های جدید در جلسات دفاع دانشجویان دیگر این رشته هم شرکت کنند.

نوشتن پروپوزال مشاوره
از مراحل مقدماتی و حساس در انجام پایان نامه مشاوره نگارش پروپوزالی استاندارد و جذاب است. برای نوشتن پروپوزال باکیفیت، بی‌نقص، گویا و قابل قبول بهتر است از راهنمایی مشاوران موسسه ریسرچ یار استفاده کنید؛ کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند تا اصول نگارش صحیح پروپوزال مشاوره را رعایت کنید تا بتوانید نظر هیات داوران را جلب کنید و موضوع‌تان را به تایید نهایی برسانید.


فصل‌بندی پایان نامه
به طور معمول پایان نامه به فصول مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، نتایج، و بحث و پیشنهادها تقسیم می‌شود و البته نوشتن هر فصل قواعد خاص خودش را دارد، اما بسیاری از دانشگاه‌ها دستورالعمل‌های ویژه‌ای تدوین می‌کنند که دانشجویان ملزم به رعایت آن‌ها هستند، به همین دلیل دانشجویان باید شیوه‌نامه دانشگاه‌شان را مطالعه کنند و قوانین آن‌ها را نیز در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مشاوره به طور دقیق و کامل اجرا کنند. گفتنی است که اکثر این قواعد در کلیات یکسان‌اند و اغلب در جزئیات تفاوت دارند.

جلسه دفاع از پایان نامه
برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه مشاوره آخرین مرحله مهم و پراسترس برای دانشجویان این رشته است؛ بنابراین دانشجویان باید با آمادگی کامل و تسلط بر مباحث پایان‌نامه‌شان در مقابل هیات داوران حاضر شوند و با اعتمادبه‌نفس از دستاوردها و نتایج پژوهش خود دفاع کنند و اثرات مثبت آن بر جامعه علمی و زندگی انسان‌ها را شرح دهند. یادآوری می‌کنیم مشاوران موسسه ریسرچ یار در برگزاری جلسات دفاع موفق و رسیدن به نتیجه عالی همراه دانشجویان خواهند بود و با یادآوری نکات کلیدی و ظریف، خدمات مشاوره‌ای بی‌نظیر و به‌روزی به دانشجویان ارائه خواهند داد.

مطلب بایدها و نبایدها در جلسه دفاع از پایان نامه در این سایت اطلاعات کامل‌تری در این مورد در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

امروز در ریسرچ یار با شما هستیم / در صورت نیاز به مشاوره در زمینه روش نوشتن پایان نامه دکتری با ما در ارتباط باشید.

09354536070

09184885900
 

ریسرچیار 09184885900
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

error: Content is protected !!