نگارش پایان نامه دکتری | نگارش رساله دکتری | نگارش پایان نامه دکترا | نگارش رساله دکترا | بهترین موسسه ۰۹۳۵۴۵۳۶۰۷۰ تلفن تماس.ایران – تهران – درختی ۰۹۳۵۴۵۳۶۰۷۰ tezarshad.ir

ما را دنبال کنید:

تماس با ما! 09184885900

انجام پایان نامه هنر

انجام پایان نامه هنر

انجام پایان نامه هنر

انجام پایان نامه هنر

انجام پایان نامه هنر :

مشاوره انجام پروپوزال و پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و دکتری هنر
اولین مسأله‌ای که باید در انجام پایان نامه هنر مدنظر قرار داد، توجه به این نکته است که عموما در رشته‌های هنر، پایان‌نامه در دو بخش نظری و عملی ارائه می‌شود که متأثر از یکدیگرند. این مطلب سبب می‌شود تا دانشجویان این حوزه، دقت، تمرکز، زمان و انرژی بیشتری برای انجام پایان‌نامه خود اختصاص دهند و با تمام قوا، آنچه در طول دوران تحصیل فراگرفته‌اند را با عنصر خلاقیت و استعداد بالقوه خود همراه ساخته و عصاره آن را چه در بخش تئوری و چه در میدان عمل به منصه ظهور رسانند. تا آنجا که حتی گاهی برای دانشجویان، موفقیت در انجام پایان نامه هنر، نقطه آغاز و پرتابی برای ورود به عرصه حرفه‌ای و گسترده دنیای هنر می‌شود.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان‌نامه به ما کمک می‌کند؟
داشتن پایان‌نامه خوب و قوی، همواره به دلایلی چون تاثیر در آینده شغلی و تحصیلی، قبولی در مقاطع تحصیلی بالاتر، راهیابی و پذیرش در دانشگاه‌های معتبر خارج از کشور، استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله ISI، تقویت رزومه و بسیاری موارد دیگر، بسیار حائز اهمیت است. اما به سرانجام‌ رساندن موفق پایان‌نامه مستلزم رعایت دقیق اصول آن و توجه به نکات بسیاریست که ممکن است دانشجویان از همه این موارد آگاه نباشند یا حتی به سبب فشارها واضطراب‌ها، این نکات را از قلم بیندازند.

اگرچه توصیه‌های اساتید راهنما و مشاور در دانشگاه می‌تواند کمک‌های شایان و مفیدی به دانشجویان کند اما با این وجود نمی‌توان از نقش یاریگر یک مشاور متخصص و مجرب در طی این مسیر دشوار غافل شد. وجود مشاور یا مشاورانی از این قبیل در کنار دانشجویان باعث می‌شود فرآیند انجام پایان‌نامه هنر از ابتدا تا انتها و حتی پس از آن در استخراج مقاله و پروسه پذیرش و چاپ آن در مجلات معتبر علمی دنیا از مجرای درست و اصولی آن پیش برود. مهمترین مزیت این امر علاوه بر اطمینان‌خاطر بیشتر دانشجو و رهایی از استرس‌ها، انجام سریعتر پایان‌نامه و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه است. چراکه مشاوران کارآزموده با بهره‌گیری از تجربه خود، هرگز اجازه نخواهند داد تا دانشجویان در مسیر نادرست و روندی زمانبر و بی‌نتیجه گرفتار شوند و انرژی خود را بیهوده هدردهند.

چرا مشاوره پایان‌نامه هنر ریسرچ یار را انتخاب کنیم؟
آنچه در مسیر انجام پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و دکتری هنر، بسیار به دانشجویان کمک می‌کند مشورت با افراد باتجربه در این حیطه است. در این راه، توجه دقیق به توصیه‌های اساتید و کسب تجربه با شرکت در جلسات دفاع سایر دانشجویان می‌تواند بسیار موثر باشد. اما بهره‌مندی از کمک و مشاوره پیوسته کارشناسان زبده این امر، نه تنها در طی فرآیند انجام پایان‌نامه بلکه رویدادهای پس از آن مثل استخراج مقاله از پایان‌نامه، ترجمه، پذیرش و چاپ مقاله ISI نیز سودمند خواهد بود. اگرچه باید توجه داشت که این سودمندی در گرو انتخاب صحیح یک موسسه قابل‌اعتماد و مشاوران متخصص و به‌روز در این حوزه است. موسسه‌ای مانند موسسه ریسرچ یار که متشکل از تیمی مجرب و کارآزموده بوده که همگی از جمله فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور هستند. کارشناسان این مجموعه با استفاده از مهارت، تخصص و تجربه وافر خویش در این امور، نه تنها مسیر را برای دانشجویان هموار می‌کنند بلکه از اتلاف هزینه و زمان جلوگیری کرده و در نهایت با مساعدت دانشجویان سبب می‌شوند تا زحمت و انرژی آنها در مسیر انجام پایان‌نامه منتج به نتیجه‌ای درخشان و قابل ارائه در عرصه بین‌المللی شود.

خدمات مشاوره انجام پایان نامه هنر موسسه ریسرچ یار
مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
چاپ کتاب
ترجمه مقالات به انگلیسی
مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
با این توضیحات، حال در این قسمت به بررسی روند کلی انجام پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و دکتری هنر می‌پردازیم:

انتخاب موضوع
انتخاب موضوع از جمله مهم‌ترین قسمت‌های فرآیند انجام پایان‌نامه هنر است به‌طوری‌که می‌بایست حتما زمان کافی برای آن در نظر گرفته شود. هنگامی که موضوع انتخابی به‌روز و ناب باشد موجب می‌شود زحمات و تلاش‌های دانشجویان در طی این مسیر به ثمر نشیند و در نهایت به ارائه یک پایان‌نامه باکیفیت، ارزشمند و جذاب بیانجامد و راه برای ادامه تحقیقات و همچنین استخراج یک مقاله ISI و چاپ آن هموارتر شود. توجه به علایق و دغدغه‌های شخصی خود، مشورت با اساتید، مطالعه لیست موضوعات مربوط به حوزه تخصصی هنر و کمک گرفتن از پژوهشگران و مشاورانی که در این حیطه فعالند می‌تواند یاری‌بخش دانشجویان باشد.

بیشتر بخوانید: موضوعات پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته هنر

اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه
اگرچه عموما اساتید راهنما حرفه‌ای بوده و با تکیه بر تجربه و تسلط کامل خود بر موضوعات تخصصی رشته هنر، موضوع پایان‌نامه را پیشنهاد می‌دهند اما بهتر است که پس از انتخاب موضوع مناسب از تکراری نبودن آن مطمئن شویم چراکه اگر پس از آغاز کار، متوجه شویم که موضوع تکراریست هم زمان را از دست داده‌ایم و هم انرژی بیهوده‌ای صرف کرده‌ایم. پس به‌صرفه‌تر است که زمان اندکی گذاشته و با مراجعه به وبسایت ایرانداک و جستجوی موضوع خود و موارد مشابه در آنجا، خیال خود را از بابت تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه راحت کنیم.

نوشتن پروپوزال هنر
با وجود اینکه در بسیاری از اوقات دانشجویان موضوع انتخابی خود را به‌طور کامل با اساتید راهنما درمیان می‌گذارند و با ایشان مشورت می‌کنند اما طبق روال معمول فرآیند پایان‌نامه‌نویسی می‌بایست پروپوزال خود را برای ارائه به دانشگاه و نیز استاد راهنما به رشته تحریر درآورند و پس از تایید آن انجام پایان‌نامه خود را آغاز کنند. در پروپوزال پس از معرفی جنبه‌های مختلف موضوع و فرضیاتی که مبنای تحقیق هستند، باید اهداف و دلایل کافی برای انجام این پژوهش توسط دانشجو بیان شود تا استاد راهنما کاملا مجاب شود که موضوع انتخابی مناسب انجام پایان‌نامه هنر است. همچنین برای نگارش یک پروپوزال بی‌نقص ضمن رعایت اصول نگارشی باید به دستورالعمل‌های دانشگاه نیز توجه کرد.

بیشتر بخوانید:

چگونه پروپوزال کارشناسی ارشد بنویسیم؟

چگونه هزینه‌های نوشتن پروپوزال را کم کنیم؟

فصل‌بندی پایان‌نامه
برای نگارش پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و دکتری هنر باید با اصول و چارچوب کلی پایان‌نامه‌نویسی آشنا بود. عنوان‌بندی قسمت‌های مختلف پایان‌نامه و دسته‌بندی مطالبی که باید زیر هر عنوان بنویسیم بخش مهمی از کار است. برای این منظور ابتدا لازم است دستورالعمل‌های دانشگاه خود را مطالعه کرده و با استاد راهنما در خصوص مطالب هر فصل مشورت کنیم. به‌طورکلی هر پایان‌نامه دارای اجزای ثابت و کلیتی‌ست که عموما در همه دانشگاه‌ها یکسان است. در این بخش به‌طور مختصر به فصل‌بندی کلی پایان‌نامه می‌پردازیم:

مقدمه:

مقدمه پایان‌نامه، به شرح مساله و موضوع تحقیق، هدف از انجام آن، دلایل انتخاب موضوع و اهمیت آن با بیانی واضح و به‌طور موجز می‌پردازد. خواننده با مطالعه مقدمه با ابعاد کلی موضوع و چارچوب پایان‌نامه آشنا می‌شود.

پیشینه تحقیق:

در این بخش مرتبط‌‌ترین تحقیقات و مطالعات گذشته پیرامون موضوع انتخابی، نتایج و همچنین کاستی‌های آنها به دقت و با جزییات بیشتر بررسی و تشریح می‌شود و زمینه‌های تحقیق پیش‌رو بیان می‌گردد.

روش تحقیق:

دانشجویان می‌بایست در این بخش از پایان‌نامه به‌طور دقیق و شفاف روش‌هایی را که در این تحقیق از آنها استفاده کرده‌اند، توضیح دهند و دلایل خود را برای بهر‌ه‌مندی از این روش‌ها کاملا تشریح کرده و حتی به مقایسه آنها با روش‌های به کاربرده شده درسایر تحقیقات مشابه پیشین، بپردازند.

نتایج:

یکی از مهمترین بخش‌های پایان‌نامه ارائه نتایج درست و منطقی در انتهای این فرآیند است که باید با دقت و توجه کامل به آن پرداخته شود.

بحث و پیشنهادات:

در این بخش با مقایسه نتایج حاصله از این پژوهش با نتایج تحقیقات و مطالعات پیشین، با منطقی درست و بیانی دقیق به بحث در خصوص آنها پرداخته و در نهایت با یک جمع‌بندی کلی، نتایج اصلی این پژوهش بیان می‌شود. همچنین می‌توان پیشنهاداتی درمورد ادامه این مسیر پژوهشی به محققان آینده ارائه داد.

جلسه دفاع از پایان‌نامه
جلسه دفاع از پایان‌نامه، برای هر دانشجو بسیار پراهمیت است. در روز دفاع از پایان‌نامه هنر، دانشجو با یک ارائه خوب و پروژه عملی قوی، میزان تسلط خود را بر مباحث پایان‌نامه و هر آنچه در طول دوران تحصیل آموخته است نشان می‌دهد. اما قبل از هر چیز، دانشجویان می‌بایست از قوانین و مقررات جلسه دفاع در دانشگاه خود مطلع باشند. همچنین اطلاعاتی در خصوص داوران کسب کنند و با شرکت در جلسات دفاع دانشجویان دیگر و آشنایی با آداب این روز، از استرس‌های خود بکاهند. یکی از نکات کلیدی و مهم در روز دفاع از پایان نامه هنر، داشتن فایل پاورپوینت مناسب و مطابق با اصول و استاندارد است که می‌تواند تأثیر بسیاری بر داوران و مخاطبان بگذارد. طراحی مناسب اسلایدها، استفاده از تعداد کلمات محدود در هر اسلاید، به‌کاربردن تصاویر و جداول ضمن مطالب و همچنین داشتن تعداد اسلاید متناسب با مدت‌زمان جلسه، از مواردیست که به جذابیت فایل پاورپوینت پایان‌نامه می‌افزاید. نکته دیگری که باید موردتوجه قرارگیرد مدیریت زمان در جلسه دفاع است که با تمرین بسیار و تسلط کامل بر مطالب حاصل می‌شود. توضیح مباحث مهم و حذف حواشی و مطالب کم‌اهمیت‌تر به‌همراه فن بیان مناسب سبب می‌شود دانشجو از فرصت محدود ارائه پایان‌نامه به‌نحواحسن استفاده کند. فرآیند انجام پایان‌نامه هنر با برگزاری یک جلسه دفاع موفق به ثمر نشسته و منجر به گرفتن نمره خوب خواهد شد. برای رسیدن به این مقصد، توجه کافی به رعایت نکات مذکور و استانداردهای برگزاری این جلسه بسیار مهم و حیاتی‌ست.

 

امروز در ریسرچ یار با شما هستیم / در صورت نیاز به مشاوره در زمینه روش نوشتن پایان نامه دکتری با ما در ارتباط باشید.

09354536070

09184885900

 

ریسرچیار 09184885900
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

error: Content is protected !!